WOW! Jedli Ste Už Banány S Čiernymi Bodkami? TOTO S Vami Urobia! – MÔJ BOŽE

20101
SHARE

banananaa

Banány sa tak trochu stratili v trende všetkého toho nového exotického ovocia, ktoré sa neustále propaguje ako ďalšia najlepšia vec. Faktom ale je, že banány sú možno najpodhodnotenejšie ovocie v prírode.

Poskytujú našim telám hromady živín, ktoré potrebujeme, aby sme prosperovali. Sú plné živín, vitamínov, vlákniny a prírodných cukrov.

Každý deň, keď ráno zjem banán, sa okamžite cítim živší, je to skoro až zázrak.

Na západe, zvlášť v Spojených štátoch, sme si zvykli konzumovať len ovocie, ktoré vyzerá perfektne, čo vo väčšine prípadov znamená, že vyzerá žiarivo a lákavo. Takže keď banán začne hnednúť, ľudí to okamžite odradí a okamžite ich vyhadzujú.

Dáva to zmysel, no nie? Väčšina ovocia, ktorá hnedne, hnije.

U banánov je to však iné a čím viac hnedých škvŕn má, tým je zrelší, čo znamená, že obsahuje viac TNF.

Ak neviete, čo TNF znamená, ide o faktor nádorovej nekrózy (z angl. Tumor Necrosis Factor) a je to látka bojujúca s rakovinou, ktorá pomáha bojovať s abnormálnymi bunkami v našich telách.

Výskum v skutočnosti preukázal, že TNF nachádzajúci sa v zrelých banánoch, dokáže narúšať nádorové bunky a inhibovať ich pred šírením tým, že spôsobuje ich bunkovú smrť, teda apoptózu.

Takže nabudúce, keď uvidíte banán s hnedými bodkami, nevyhadzujte ho. Zjedzte ho a poskytnite svojmu telu úžasné zlepšenie zdravia.

Ak neradi jedávate miesta na banáne, ktoré vyzerajú, ako keby boli premoknuté, rozmixujte ich v mixéri a urobte si delikátny kokteil, verte mi, vaše chuťové bunky vám za to poďakujú.

Tu je pár vecí, s ktorými vám banány môžu pomôcť:

– Pálenie Záhy
– Krvný Tlak
– Energia
– Anémia
– Vredy
– Depresia
– Zápcha
– Nervy, alebo PMS
– Regulácia Teploty

Nezabudnite ZDIEĽAŤ tento odkaz s vašimi priateľmi a rodinou na Facebooku.

SHARE