VAU! Zkontroloval Svou Mámu, Když Byla V Hospicové Péči, Při Čem Přichytil Pečovatele? MŮJ BOŽE!

4002
SHARE

nursefinal11

Když se muž rozhodl zkontrolovat svou postarší matku, která byla v hospicové péči, nebyl připravený na to, co objevil. Vau. Nedokážu zadržet slzy!

S rodiči se vždycky loučí nejhůř. A někdy je dokonce horší samotný proces, který vede k jejich smrti.

Když se znepokojený syn zastavil, aby viděl svou umírající matku, byl v šoku z toho, co zjistil.

Pani Mary trávila své poslední dny v rehabilitačním centru Austinburg Nursing & Rehab Center v Austinburgu, OH (Ohio).

Screen-Shot-2016-02-24-at-9.32.27-AM

Naděje, že Mary přežije, byla mizivá a jejímu synovi Chuckovi bylo řečeno, že by mohla odejít domů do nebe v jakémkoliv okamžiku.

Screen-Shot-2016-02-24-at-9.33.37-AM

Chuck se rozhodl zastavit se, aby ji zkontroloval – to je přesně to, kdy našel jednoho asistenta v hospici dělat něco víceméně neobvyklého.

Jak se ukázalo, mladý asistent v hospici, Joshua Woodard, znal paní Mary od jeho 9 let.

Screen-Shot-2016-02-24-at-9.35.29-AM

“Pracovníci hospice jsou andělé, ale tenhle asistent v hospici je speciální, zastavil se v pokoji Chuckovej mámy Mary a zaspíval jí serenádu. Mary kdysi učila zpěv a hru na klavír a tenhle asistent Joshua Woodard byl jako dítě jedním z jejích žáků. Pracovníci Hospice jsou Speciální lidé”

Nedokázal jsem zadržet slzy, když Joshua zpíval serenádu milované učitelce, kterou znal od doby, kdy byl ještě chlapcem. Po jeho nádherném představení při skladbě “How Great Thou Art” jsem zůstal bez slov.

Musíte to vidět! Sledujte celý tenhle neuvěřitelný moment níže:

Jaká je to jen neuvěřitelná věc, být odserenádovaný do Slávy. Nedokázal jsem zadržet slzy, je to prostě takové překrásné!

Díky Bohu za lidi s velkým srdcem, jako je Joshua Woodard, svět potřebuje více mladých mužů jako je on! Sdílejte to prosím, pokud dnes vaše srdce požehnalo jeho neuvěřitelné emocionální představení.

SHARE