VAU! Skontroloval Svoju Mamu, Keď Bola V Hospicovej Starostlivosti, Pri Čom Prichytil Opatrovateľa? MÔJ BOŽE!

55113
SHARE

nursefinal11

Keď sa muž rozhodol skontrolovať svoju postaršiu matku, ktorá bola v hospicovej starostlivosti, nebol pripravený na to, čo objavil. Vau. Nedokážem zadržať slzy!

S rodičmi sa vždy lúči najťažšie. A niekedy je dokonca horší samotný proces, ktorý vedie k ich smrti.

Keď sa znepokojený syn zastavil, aby videl svoju umierajúcu matku, bol v šoku z toho, čo zistil.

Pani Mary trávila svoje posledné dni v rehabilitačnom centre Austinburg Nursing & Rehab Center v Austinburgu, OH (Ohio).

Screen-Shot-2016-02-24-at-9.32.27-AM

Nádej, že Mary prežije, bola mizivá a jej synovi Chuckovi bolo povedané, že by mohla odísť domov do neba v akomkoľvek okamihu.

Screen-Shot-2016-02-24-at-9.33.37-AM

Chuck sa rozhodol zastaviť sa, aby ju skontroloval — to je presne to, keď našiel jedného asistenta v hospici robiť niečo viac-menej neobvyklé.

Ako sa ukázalo, mladý asistent v hospici, Joshua Woodard, poznal pani Mary od jeho 9 rokov.

Screen-Shot-2016-02-24-at-9.35.29-AM

“Pracovníci hospica sú anjeli, ale tento asistent v hospici je špeciálny, zastavil sa v izbe Chuckovej mamy, Mary, a zaspieval jej serenádu. Mary kedysi učila spev a hru na klavír a tento asistent, Joshua Woodard, bol ako dieťa jedným z jej žiakov. Pracovníci Hospica sú Špeciálni ľudia”

Nedokázal som zadržať slzy, keď Joshua spieval serenádu milovanej učiteľke, ktorú poznal od doby, keď bol ešte chlapec. Po jeho nádhernom predstavení pri skladbe “How Great Thou Art” som ostal bez slov.

Musíte to vidieť! Sledujte celý tento neuveriteľný moment nižšie:

Aká je to len neuveriteľná vec byť odserenádovaný do Slávy. Nedokázal som zadržať slzy, je to jednoducho také prekrásne!

Vďaka Bohu za ľudí s veľkým srdcom, ako je Joshua Woodard, svet potrebuje viac mladých mužov ako je on! Zdieľajte to prosím, ak dnes vaše srdce požehnalo jeho neuveriteľné emocionálne predstavenie.

SHARE