STOP! Jedli Jste Už Banány S Černými Puntíky? TOHLE S Vámi Udělají! – MŮJ BOŽE

18430
SHARE

aa

Banány se tak trochu ztratily v trendu všeho toho nového exotického ovoce, které se neustále propaguje jako další nejlepší věc. Faktem ale je, že banány jsou možná nejpodhodnocenějším ovocem v přírodě.

Poskytují našim tělům hromady živin, které potřebujeme, abychom prosperovali. Jsou plné živin, vitamínů, vlákniny a přírodních cukrů.

Každý den, když ráno sním banán, se okamžitě cítím živější, je to skoro až zázrak.
Na západě, zvláště ve Spojených státech, jsme si zvykli konzumovat pouze ovoce, které vypadá perfektně, což ve většině případů znamená, že vypadá zářivě a lákavě. Takže když banán začne hnědnout, lidi to okamžitě odradí a okamžitě je vyhazují.

To dává smysl, no ne? Většina ovoce, která hnědne, hnije.

U banánů je to však jiné a čím víc hnědých skvrn má, tím je zralejší, což znamená, že obsahuje více TNF. Pokud nevíte, co TNF znamená, jde o faktor nádorové nekrózy (z angl. Tumor Necrosis Factor) a je to látka bojující s rakovinou, která pomáhá bojovat s abnormálními buňkami v našich tělech.

Pokud nevíte, co TNF znamená, jde o faktor nádorové nekrózy (z angl. Tumor Necrosis Factor) a je to látka bojující s rakovinou, která pomáhá bojovat s abnormálními buňkami v našich tělech.

Výzkum ve skutečnosti prokázal, že TNF nacházející se v zralých banánech, dokáže narušovat nádorové buňky a inhibovat je před šířením tím, že způsobuje jejich buněčnou smrt, tedy apoptózu.

Takže příště, když uvidíte banán s hnědými puntíky, nevyhazujte ho. Snězte ho a poskytněte svému tělu úžasné zlepšení zdraví.

Pokud neradi jídáváte místa na banánu, které vypadají jako kdyby byla promoknutá, rozmixujte je v mixeru a udělejte si delikátní koktejl, věřte mi, vaše chuťové buňky se vám za to poděkují.

Zde je několik věcí, se kterými vám banány mohou pomoct:

– Pálení Záhy
– Krevní Tlak
– Energie
– Anemie
– Vředy
– Deprese
– Zácpa
– Nervy, nebo PMS
– Regulace Teploty

Sledujte video zde:

Nezapomeňte SDÍLET tenhle odkaz s vašimi přáteli a rodinou na Facebooku.

SHARE