Czy Kiedykolwiek Zjadłes Banana z Czarnymi Plamami? To Jest To Czego Potrzebuje Twoje Ciało! – O Mój Boże

22892
SHARE

banananaa

Czy kiedykolwiek zjadłes banana z czarnymi plamami? TO jest to czego potrzebuje twoje ciało! – O Mój Boże

Banany mają pewnego rodzaju stratę wśród wszystkich nowyh egozycznych owocowych trendów, które sa reklamowane jako najlepsza następna rzecz. Ale w rzeczywistości prawdą jest to, że banany są najbardziej niedocenionym owocem natury.

Zapewniają naszemu ciału ogromną ilość składników odżywczych jakich potrzebujemy, aby się rozwijać. Są zapełnione składnikami odżywczymi, witaminami, błonnikiem i wszystkimi naturalnymi cukrami.

Za każdym razem, kiedy jem banana, natychmiast czuję się bardziej pobudzony rano, to prawie cud.

Na Zachodzie, i szczególnie w Stanach staliśmy się tak uwarunkownai, aby konsumować tylko owocw , kóre wyglądają perfekcyjnie, gdzie w większości przypakdów oznacza to, że wyglądają na smaczne i atrakcyjne. Więc kiedy banany zaczynają brązowieć, ludzie zazwyczaj je odkładają i je wyrzucają.

Mam na myśli, że ma to sens, prawda? Większość owoców, które stają się brązowe, zaczynają gnić.

Jednakże, banany są inne i jeżeli mają więcej brązowych kropek, tym jest bardziej są dojrzałe i posiadają więcej TNF.

Jeśli nie wiesz co oznacza TNF, zatem oznacza to Czynnik Martwicy Nowotworów, jest to substancja walcząca z rakiem, która pomaga walczyć przeciwko nieprawidłowym komórkom w naszym ciele.

Badania aktualnie udowodniły, że TFN znaleziony w dojrzałych bananach może kolidować z komórkami nowotworowymi i wzrastać oraz hamować ich rozprzestrzenianie się powodując obumarcie komórki lub apoptozy.

Więc następnym razem jeśli zobaczysz banana z brązowymi kropkami, nie odkładaj go. Zjedz go i traktuj swoje ciało jako niesamowity implus zdrowia.

Jeśli nie lubisz jeść bananów, które wyglądają jakby były przemoczone, zblenduj je w mikserze i zrób smaczne smoothie, uwierz mi twoje kubki smakowe podziękują Ci za to.

Oto kilka przykładów, przy których pomaga banan:

– Zgaga
– Ciśnienie krwi
– Energia
– Anemia
– Wrzody
– Depresja
– Zaparcie
– Nerwy albo PMS
– Regulacja temperatury

Nie zapomnij PODZIELIĆ się tym postem ze swoimi przyjaciółmi i z rodziną na Facebook.

SHARE