Ar Esi Kada Nors Ragavęs Bananus Su Juodom Dėmelėm? ŠTAI Kas Atsitinka Tavo Kūnui! – OMG

47376
SHARE

banan

Bananai tikriausiai pasiklydo tarp naujų egzotiškų vaisių tendencijų, kurios išskiriamos kaip geriausios. Bet faktas yra tas, kad bananai, tikriausiai, yra labiausiai nuvertinami vaisiai visame pasaulyje.

Jie suteikia mūsų kūnui krūvą maistinių medžiagų, kurių mums reikia sveikam gyvenimui. Juose pilna maistinių medžiagų, vitaminų, skaidulų ir natūralaus cukraus.

Kiekvieną kartą, kai suvalgau bananą, aš iš karto rytais jaučiuosi žvalesnis, tai visai kaip stebuklas.

Vakarinėse šalyse, o ypač Jungtinėse Valstijose, mes pripratome valgyti tobulai atrodančius vaisius, kas įprastai reiškia, kad jie atrodo gražiai ir patraukliai. Taigi, kai bananai pajuoduoja, tai iš karto atbaido ir žmonės juos išmeta.

Tai logiška, argi ne? Daugumos vaisių pajuodavimas reiškia, kad jie pradėjo pūti.

Tačiau bananai yra skirtingi vaisiai ir kuo daugiau rudų dėmelių jie turi, tuo labiau prinokę yra, kas reiškia, kad juose yra daugiau ANF.

Jeigu nežinote, ką reiškia TNF – tai Auglio Nekrozės Faktorius, kas savo ruožtu yra prieš vėžį kovojanti substancija, kuri padeda kovoti su neįprastomis ląstelėmis mūsų kūnuose.

Tyrimai įrodė, kad prinokusiuose bananuose randamas ANF gali sąveikauti su vėžio ląstelėmis ir jų augimu, ir neleidžia jiems plisti, sukeldamas ląstelių mirtį ar adoptozę.

Taigi, kitą kartą pamatę bananą su dėmelėmis, neišmeskite jo. Suvalgykite jį ir įkraukite savo kūną puikiu sveikatos užtaisu.

Jeigu nemėgstate valgyti minkštomis tapusių banano dalių, suplakite jį mikseryje ir pasigaminkite skanų vaisių kokteilį. Patikėkite, skonio receptoriai jums už tai padėkos.

Štai keli dalykai, su kuriais gali padėti bananai:

– Rėmens graužimas
– Kraujo spaudimas
– Energija
– Mažakraujystė
– Opos
– Depresija
– Vidurių užkietėjimas
– Nervai ar PMS
– Temperatūros kontrolė

Pasižiūrėkite vaizdo klipą čia:

Nepamirškite PASIDALINTI šiuo įrašu su savo draugais ir šeimos nariais Facebook tinkle.

SHARE