66,000 Su Dolu Bardağı Tek Tek Sıraya Dizdi. Kamera Uzak Çekime Geçince, Ortaya İşte BU Görüntü Çıktı!

2623
SHARE

cu

Sanatçılar her şeyden bir tasarım oluşturacak inanılmaz yöntemler kullanırlar, hepimizin bir çöp ya da günlük sıradan bir eşya olarak gördüklerinden onlar binlerce lira değerinde birer sanat eseri oluştururlar.

Burada bahsedilen proje sadece su dolu bardaklar kullanarak gerçekleştirilmiştir, fakat bu bardakların içindeki suya gıda boyası katınca elde edilen sonuç inanılmazdır! Bu sanatçıların en basit malzemelerle oluşturdukları inanılmaz boyuttaki şahane eseri görünce bayılacaksınız.

Bu proje muhtemelen BELO Studio için çok zaman isteyen bir çalışma olmuştur, fakat en sonunda buna değen bir sonuç ortaya çıktı. Asistanlar neşeli bir şekilde su dolu kapları taşıyarak bu eserin yavaşça ortaya çıkmasını sağladılar.

Her bardak içinde belli miktarda boya içermektedir, böylece bu devasa inovatif sanat eserini meydana getiren renk paleti ortaya çıkmıştır. Tek tek elle yerleştirilen kaplar tüm zamanların en büyüleyici resmini ortaya çıkarıyor: başlangıçta hayat.

Anne karnındaki bir bebeği görmek için videoyu sonuna kadar izlemeniz gerekiyor! Eğer bu sanat projesinin büyüleyici olduğunu düşünüyorsanız, arkadaşlarınız ve ailenizle hemen bugün paylaşın!

Kaynak:

americanoverlook.com/he-lines-up-66000-cups-filled-with-water-1-by-1-when-the-camera-zooms-out-this-is-revealed-omg/64659

SHARE